1 Eylül 2009 Salı

The Devil in Megan Fox

Image and video hosting by TinyPic

Megan Fox gerçekten çok güzel bir kadın, ben çok beğenirim. Transformers'ın ilk filminde görmüştüm daha bu kadar ünlü değildi, vay be ne kadar güzel kız demiştim. Popüleritesi her geçen gün arttan Megan Fox ,Cosmopolitan Ekim sayısına kapak olmuş. Ve yine ilginç açıklamalarda bulunmuş kendileri; ''"Women hold the power because we have the vaginas,""If you're in a heterosexual relationship and you're a female, you win." Aslında bence gündem yaratmak için böyle açıklamalar yapmaya ihtiyacı yok, daha öncede bi seksüel olduğunu açıklamıştı.Yeni filmi Jennifer's Body 14 eylülde vizyona giricekmiş. Filmin karelerini görünce merak ettim doğrusu ama çok bilindik bir hikaye gibi. Filmin konusu ise şöyle:
Minnesota'da küçük bir tarım kasabasının gözde amigo kızlarından biri, mükemmel bir hayat için kötü bir ruhla dostluk kurar... Ancak ruh ona sahip olmaya çalışır ve bunu başaramadığında kasabadaki genç erkekleri bir bir öldürmeye başlar...
Okulun erkekleriyle beslenen bir canavar haline gelen Jennifer'ı engelleme görevi ise en yakın arkadaşına düşer..Hiç yorum yok:

Bunlar da ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...